UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus

Give. Väike, aga võimekas digiagentuur Eestis

Disainime kasutajasõbralikke kodulehti, digitaalseid SaaS tooteid ja mobiiliaplikatsioone, mis näevad head välja ning toovad tulemusi. Peame oluliseks kaasaegset disaini ja kasutusmugavust. Kujundame unikaalseid ja ajas vastupidavaid logosid ning brände ja teeme graafilist disaini, mis edastab soovitud sõnumi. Me naudime oma tööd ja soovime iga projektiga saada veel paremaks.

Give stuudio

Meie tööd on usaldanud

Give stuudio

Digiagentuuri biograafia

Give digiagentuur on asutatud 2010. aastal Tallinnas visiooniga pakkuda oma klientidele parimaid kodulehti, UI/UX disaini, graafilist disaini ja firmagraafikat. Oleme töötanud nii maailma juhtivamate tehnoloogiaettevõtetega kui ka kohalike tippudega. Koostöös teiste tippspetsialistidega oleme õppinud, kuidas digimaailm toimib ja mida kasutajad hindavad. Armastame väljakutseid ja pöörame igale projektile maksimaalset tähelepanu.

Suhtleme otsekoheselt ja kiiresti. Leiame, et parima tulemuse saab ainult siis, kui digiagentuur ja tellija on vahetus kontaktis. Give unikaalne DNA seisneb selles, et iga mees on oma projekti juht. Meil on väljakujunenud protsessid, kuidas saavutada tulemusi, kuid oma unikaalse struktuuri tõttu oleme paindlikud töötama eri liiki meeskondades vastavalt nende soovidele.

Digiagentuuri meeskond

Janar Jürisson

Arendaja

Tanel Kaarel Sepp

UI/UX Disainer

Soovid liituda?

Teeme koostööd vabakutselistega. Anna endast märku!

Mida me teeme

Teenused