UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
3 vaba kohta

Disainitööd lihtsalt ja kiirelt

UI/UX ja graafilise disaini tellimine ei ole kunagi olnud lihtsam. Ja kiirem.

Meilt saad kõik digitaalsed disainitööd ühe kuumaksega.

BEST designer I have ever worked with. Quality designs, on time, quick turnaround, helped meet deadlines, understood what we wanted. All around great guy.*

⭐⭐⭐⭐⭐

Kanada meditsiinitoodete edasimüüja veebileht


* Klientide tagasiside on tõlkimata ja kopeeritud täpselt nii kuidas see jäeti. Toodud tagasiside on 100% läbipaistev ja saame seda tõestada.
UI/UX design subscription

Piiramatult UI/UX disaini just siis kui seda vajad

Ära mõtle töötaja palkamisega kaasnevale bürokraatiale ning lisakuludele. Digiagentuuridega hinna ja tähtaegade üle vaidlemise võid ka ära unustada. Give kuumaksu põhise piiramatu disainipaketiga saate tellida just neid graafilise disaini ja UI/UX töid, mida teie ettevõttel on parajasti vaja. Te ei pea pikalt ette planeerima ja hakkama eelarvete ning tähtaegade üle arutama. Nii saate keskenduda vaid kõige olulisemale.

UI/UX ja veebidisain

Kujundame kasutajasõbraliku kodulehe või maandumislehe. SaaS lahenduste UI/UX disain. Disainime komponente ja vaateid veebi- ja mobiiliäppidele.

Saas töölaua UI/UX disain, mobiilse veebirakenduse disain ja kodulehe disain

Logode kujundamine ja firmastiili disain

Dsainime teie ettevõttele tugeva brändi identiteedi 0 → 100.

logo disainid

Graafiline disain

Kujundame vajalikud reklaamid, trükised, presentatsioonid ja sotsiaalmeedia postitused.

Graafiline Disain Out of Home reklaamlahendus

Kes disainib?

UI/UX ja Graafiline disainer

Tanel Kaarel Sepp

Erinevalt agentuuridest, kes vahendavad, pakun kindlustunnet, et minult tellitud kujundused saavad õigeaegselt tehtud. Vajadusel kasutan partnereid garanteerides, et disainid täidavad seatud eesmärke.

Maandumislehed

Pitch Deckid

Presentatsioonid

Sotsiaalmeedia

Uudiskirjad

Animeeritud bännerid

Gradient taust

48h

jooksul disainikavand teile. Tavaliselt kiiremini!

No-Code arendus

Premium paketi tellijale pakume ka No‑Code kodulehe (Framer / Webflow) arendust ja uuendamist. Lisaks animeeritud bännereid ja uudiskirjade HTML-i.

Framer Expert

Disaini "know‑how" ja strateegia

UI/UX disainistrateegia iOS mobiiliäppile

Kellele sobib kuumaksupõhine disainipakett?

Piiramatu disainipakett teile, kui vajate igakuiselt UI/UX ja graafilist disaini ning no-code veebiarendust.

Testperioodil võtame paketiga liituma ainult ühe Preemium-teenuse kliendi või kuni 2 Pro paketti klienti. Nii suudame garanteerida kvaliteedi ja pakkuda enamusele disainitöödele 1-2 tööpäevast tähtaega.

Startupid

Vajate nii pitch-decki, logo, brändi materjalide kujundusi ja ka kodulehte? Võion teil digitoode, mis vajab kvaliteetset UI/UX disaini? On keeruline leida disainer, kes suudab kõiki neid asju teha hästi ja kiiresti.

Erinevatelt disaineritelt või agentuuridelt disainitööde sisseostmine on kallis ja aeglane. Disaineri palkamisega ei tasu kiirustada.

Piiramatut disainipaketiga, saate kasutada UI/UX disainerit just niikaua kui teil on vaja.

Keskmise suurusega ettevõtted

Teil on püsiv vajadus erinevate disainitööde järgi. Kui te leiate multitalendist disaineri kes katab ära kõik teie disainivajadused, olen üsna kindel, et see ei ole odav.

Just bränd, kasutusmugavus ja visuaalne väljanägemine see, mis annab konkurentsitihedas turuolukorras teile eelise. Disainipaketiga saate tellida kujundusi täpselt siis kui teil on vaja ja olla konkurentidest alati sammuke ees.

Reklaami- ja digiagentuurid

Tööd on kohati liiga palju? Ei ole mõistlik hakata koheselt oma meeskonda kasvatama. See viib püsikulud kiirelt üles. Või on töökoormus ajutine näiteks töötaja puhkuse tõttu. Reklaamiagentuurina võib-olla soovite kasutada UI/UX disaineri abi, vaid keerukama veebiprojekti juures.

Parim lahendus on liituda Give kuumaksupõhise disainipaketiga seniks kuni kiire on möödas või olete kindlad, et meeskonna laiendamine on õige strateegiline samm.

Suurettevõtted

Teil on majasisene disainimeeskond, koostöö ühe või mitme digi- ja reklaamiagentuuriga. Teenus on teile kui SWAT (kiirreageerimisüksust). Teete agentuuriga reklaamikampaaniat ja soovite selle toetuseks kujundada maandumislehe või uudiskirja. Väike UI/UX uuendus. CEO presentatsioon vajab viimistlemist?

Teil on mõistlik omada usaldusväärset partnerit, kes katab tekkinud disainivajadused kiirelt ja operatiivselt just siis kui seda kõige enam vajate.

Läbipaistev hind

Liitu kohe ja maksa arve ning saad esimese disaini juba 48h jooksul peale lähteülesande sisestamist!

2 vaba kohta

Disain Pro

3000€ +km /kuus

Liitu PRO paketiga

Mida te saate?

 • Ligipääs 15+ aastasele disaini know-howle
 • Piiramatult UI/UX disaini tellimusi
 • Piiramatult graafilise disaini tellimusi
 • 1-2 tööpäeva tähtaeg (va. suuremahulised projektid)
 • Üks projekt korraga töös
 • Jätta piiramatult tagasisidet kuni olete tööga rahul
 • Null bürokraatiat. Võid teenusest igal ajal loobuda
 • Kiire asünkroonne töö. 0 kohtumist, 0 kõnet.
 • Üks bränd
1 vaba koht

Disain Premium

3507€ +km /kuus

Liitu Premium paketiga

Mida te saate?

 • Ligipääs 15+ aastasele disaini know-howle
 • Piiramatult UI/UX disaini
 • Piiramatult Graafilist disaini
 • 1-2 tööpäeva tähtaeg (va. suuremahulised projektid)
 • 1 projekt korraga töös
 • Jätta piiramatult tagasisidet kuni olete tööga rahul
 • 0 bürokraatiat. Võid teenusest igal ajal loobuda
 • Kiire asünkroonne töö. 0 kohtumist 0 kõnet.
 • Mitmele brändile
 • Framer ja Webflow No-Code arendus
 • Animeeritud HTML5 bännerid
 • E-kirjade HTML

Liiga hea, et olla tõsi?

⭐⭐⭐⭐⭐
Üle 50 kliendi on hinnanud erinevaid Taneli kujundatud kodulehtede, SaaS töölaudade UI/UX ja mobiilsete veebilehtede või iOS äppide projekti viie tärniga viiest. Kusjuures tegemist on 100% läbipaistva ja ausa tagasisidega, mida võime igale huvilisele tõestada.

Korduma Kippuvad Küsimused

kuumaksu põhise disainipaketti kohta

 • Kui kiiresti disain valmib?

  Paljudele lähteülesannetele saadame disainid 1-2 tööpäeva jooksul, võibolla isegi kiiremini.

  Keerukamad projektid võivad võtta kauem aega ja need jagame juppideks. Näiteks 5 alamlehelise kodulehe kujundamisel ei ole mõistlik korraga kujundada nii 5 alamlehe vaadet erinevates ekraanimõõtudes. Või kui tellite meilt animeeritud bannerid 10s eri mõõdus siis teeme kõigepealt näidise ühes või kahes mõõdus ja pärast kontseptsiooni kinnitamist produtseerime terve banneri paki.

  Mida täpsemalt on lähteülesanne koostatud seda kiiremini saame pakkuda lahendusi.

 • Kas saan esitada tõesti piiramatult disainipäringuid?

  Jah. Puuduvad piirangud mitu tööd te tellida saate. Meie eesmärk on pakkuda terviklahendust väikeettevõttele ja suuremaid ettevõtteid abistada kindlas lõigus.

  Projektidega tegeleme järjekorras. Ehk selleks, et alustaksime järgmise projektiga peab eelnev projekt olema kinnitatud. Igale projektile võite jätta piiramatult tagasisidet ja nii saame kindlustada selle, et olete lõpptulemusega rahul.

 • Kuidas see teenus aitab minu ettevõttel säästa raha ja aega?

  Klassikalise töömudeli puhul kui töötate digiagentuuriga hakkab kõik projekti hinnastamisest. Kui hind on kokkulepitud siis paneb digiagentuur töö kalendrisse. Lähteülesande kooskõlastamine, hinnapakkumise koostamine ja ülevaatamine ning siis lepingu sõlmimine võtab kõik palju aega. Piiramatu disaini töömudeli puhul saadate te lihtsalt oma soovid ja disainer hakkab tööle.

  Kui töötate digiagentuuriga tunnipõhise hinnastamise põhimõttel siis pahatihti on agentuuri eesmärk näidata tööd keerukamana ja kirjutada võimalikult palju tunde? Kohati on see loogika vastane, et kiire ja hea töö eest karistatakse tegijat väiksema tasuga. Kuumaksupõhine piiramatu disainiteenus lahendab selle probleemi. Teil on vajadus kvaliteetse disaini järele ja Give soovib seda pakkuda kiiresti ja läbipaistva hinnaga.

 • Mis juhtub, kui ma ei ole kujundusega rahul?

  Kui te ei ole esialgse pakutud kujundusega rahul saate alati saata tagasisidet ja kirjeldada detailselt mida soovite parandada

  Töötame projektiga seni kuni olete rahul ja loodud kujundus täidab teie äri eesmärke.

 • Kas ma saan raha tagasi, kui pole teenusega rahul?

  Ei, me ei kanna raha tagasi. Kui te pole teenusega rahul saate teenuse kasutamise igal ajal lõpetada.

  Kui juhtub, et me ei saa piiramatut disainiteenust osutada maksame teile antud perioodi eest raha tagasi.

 • Piiramatult disainipäringuid ei ole võimalik! Kus on konks?

  Liiga hea, et olla tõsi. Aga on.

  Saate esitada piiramatult päringuid ja töötame nendega järjest. Ükski disainer ei suuda 10 projekti samal ajal kujundada. Ehk järgmise disainiprojektiga alustamiseks tuleb eelnev kinnitada. Ja nüüd on pall teie väravas.

  Mida selgemad lähteülesanded ja kiiremat tagasisidet kujundustöödele annate seda rohkem disaine jõuame teha.

  Piiramatu disainiteenus on optimiseeritud kiirusele. Kellele selline töövorm sobib saavutab uskumatuid tulemusi. Me ei tee video ega muid kohtumisi ja ei suhtle live chatis. Detailne päring > konkreetne vastus disaini näol. Lihtne, kiire ja kasvule suunatud. Oleme sellist töömudelit graafilise disaini ja veebikujunduse puhul aastaid kasutanud ja see lihtsalt töötab.

  Piiramatu kuumaksupõhine disainiteenus on võimalik tänu kogemustega disaineri kasutamisele. Me ei planeeri, tee taustauuringuid, kujunda wireframe või teekonnakaarte. Asume kohe kujundama ja just tänu kogemusele paneme üldjuhul 90% täppi. Mida täpsem ja detailsem on lähteülesanne ja vajaduste ning probleemide selgitus seda paremad tulemused tulevad.

  Piiramatu kuupõhise disainiteenusega saab lisaks maandumislehtedele, UI/UX uuendustele, graafilisele disainile tellida ka suuremaid projekte nagu kodulehtede kujundused, SaaS töölaua UI/UX disain, mobiiliäppide disain. Need projektid jagame mõistlikeks juppideks. Näide. Võtame aluseks kodulehe 7 alamlehelise kodulehe. Esimeses etappis paneme paika kodulehe esilehe kujunduse ehk üldise visuaalse stiili. Kui see on kinnitatud siis järgmises etappis teeme näiteks 2 põhilist alamlehte. Kui need on kliendi poolt kinnitatud disainime puuduvad 4 kodulehe alamlehte. Peale kõikide alamlehtede kinnitamist disainime vajalikud mobiilivaated ja anname projekti üle arendajale. Sellise etappiviisilise projektiga saame olla kindlad, et liigume alati õiges suunas ning klientidel on täpne ülevaade mis toimub.

 • Miks ma ei võiks palgata täiskohaga disainerit?

  Pakume laiemat teenuste hulka kui keskmine disainer oskab või tahab teha. Teeme kõike alatest firmastiilist, bannerist kuni keerukamate UI/UX lahendusteni.

  Samal tasemel disaineri palkamine maksaks teie ettevõttele umbes 72 000€ - 120 000€ aastas + töövahendid jm personali kulud. Lisaks peate arvestama kaasneva bürokraatiaga.

  Meie teenust saate kasutada vastavalt vajadusele (juhul kui on vaba kohta). Nii hoiate kulud kontrolli all ja saate kasutada kvaliteetset disaini teenust just siis kui teil on seda vaja.

 • Mida te piiramatu disaini teenuse puhul ei paku?

  Antud disaini teenuse raames me ei saa pakkuda unikaalseid illustratsioone, 3D graafikat, videotöötlust või animeerimist, tekstide kirjutamist ja sisuloomet.

  Kui teil on kahtlus kas saame teile vajalikku disainiteenust pakkuda võtke ühendust ja rääkige julgelt oma soovidest ning vajadustest.

 • Me soovime töödata mitme projektiga korraga?

  Sellisel juhul piiramatu disainiteenuse pakett teile ei sobi. Jätkame ka klassikalise töömudeliga kus töötame kas kokkulepitud projektipõhise või päeva hinnaga. Kui usute, et saame teid aidata siis räägime.

  Piiramatu disaini paketti tellijale kes soovib kiiret lisatööd pakkume püsikliendi hinnda. Planeeritavate projektide järjekorda saate alati ise kontrollida.

 • Miks te minu piiramatu disaini teenuse päringule ei ole vastanud?

  Me vastame kindlasti igale disainiteenuse päringule. Enamasti vähemalt 48 tunni jooksul kui mitte kiiremini. Vaata spämmi kausta ja kui sealt ka meie vastust ei leia siis ole hea ning saada lihtsalt uus kodulehekülje päring. Või helista.

  Kui saatsid meile miski "külma" müügipakkumise siis vabandust aga jätame endale vabaduse mitte vastata

Kiirus, kvaliteet ja soodne hind kombineeritud

Kui te ei ole veel veendunud, et kuumaksupõhine disainipakett on teile sobivaim lahendus, siis selgitame koos välja, kas see võiks teie ettevõttele sobida.

Broneeri TASUTA videokõne

Saad esimese disaini juba 48h pärast ↓

Telli disainipakett