UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus

Logo kujundamine ja brändiraamatu disainimine

Kujundame logosid ja brändiraamatuid. Hea logo disaini retsept koosneb graafilise disaineri maitsest, kogemusest, intuitsioonist ja taustainfo kogumisest. Firma logo ei ole lihtsalt üks kirjatüübiga sõna. Lihtsuses peitub aga võlu aga pisikesed detailid logo kujunduses loovad lõpptulemuse ning neid märgatakse alateadlikult. Usume, et Give kujundatud logod ja brändiraamatud esindavad ettevõtteid suurepäraselt.

Meie disainitud logo kujundused

Fintech ettevõtte logo kujundus
Sotsiaalmeedia sisu genereerimise iOS appi logo kujundus
Autokeemia ettevõtte logo kujundus
Virtuaalsete avataride loomise startupi logo kujundus
Inseneeria ettevõtte logo kujundus
Linnupeletajate e-poe logo kujundus
Finants ettevõtte logo kujundus
Krüptoraha ettevõtte logo kujundus
Online piletimüügi ja meelelahutus asutuste haldamise platvormi logo kujundus

Milline on meie arvates hea logo disain?

Logo kujundus peab eristama ettevõtet konkurentidest ehk logo disainis peab olema karakterit. Ühevärviline logomärgi kasutusvõimalus on rangelt soovituslik. Logo peab graafilise disaineri käes olema kasutatav ka võimalikult väikeses suuruses. Me ei arva, et logo kujundus peaks tingimata järgima viimase aja disainitrende. Hea firma logo disain on ajatu ning meeldejääv.

Tugeva brändi identiteedi disainimisel eelistame klassikalisi logo kujundus lahendusi. Sobiva projekti puhul meeldib meile ka graafilise disainiga eksperimenteerida ning disainida ka erilisemaid logosid ning firmastiile. Üldjuhul jäävad need logo kujundused kampaania või üritus brändingu projektidesse. Teinekord, kui teame, et firmastiil on praktiliselt täies ulatuses digitaalselt kasutatav, lubame endale logo kujundades ka dünaamilisemat lähenemist.

Kui vajad abi logo kujunduse ja brändiraamatu loomisega võta kohe ühendust ja saad kiiresti kvaliteetse firmastiili.

Logo visiitkaartidel

Brändiraamat ehk korporatiivse visuaalse identiteedi käsiraamat

Brändiraamatu eesmärk on panna paika ettevõtte logu ja visuaalse identiteedi kujundamise reeglid. Kuidas kasutada teie ettevõtte logo ja brändikujundusi nii, et need esindaksid firmat parimast küljest. Sõltuvalt brändiraamatu mahukusest võib see sisaldada lisaks logo kasutamise reeglitele ja juhistele ka palju muud.

Brändiraamatu ehk CVI (Corporate Visual Identity) kujundamine ei ole keeruline ja see tuleb kasuks ka väiksematele ettevõtetele, et kindlustada kasutatavate kujunduste ühtne joon ja kvaliteet. Sõltuvalt teie ettevõtte vajadustest saame välja pakkuda kõige optimaalsema sisu.

Logoraamat kasutatavad logo värvid
Logoraamat kirjatüüp

Minimaalselt võiks brandiraamatus olla välja toodud logo kasutatavad versioonid ja reeglid. Ettevõtte logol ja kujundustes kasutatavad brändi värvid ja kirjatüübid. Üldjuhul on välja toodud ka põhiliste brändimaterjalide kujundusnäidised. Visiitkaardid, kirjapõhjad, reklaamipõhjad, presentatsiooni slaidid, uudiskirja ja veebilehe kujundusvaated, sotsiaalmeedia postituste näited ja muu graafiline disain.

Brändiraamatuga koos saadame teile ka kõik vajaminevad versioonid logost. Nii saate logo kasutada kõikvõimalikes turundus ja kujundus materjalides ning logo kvaliteet on alati parim.

CVI ehk logoraamat või brändiraamat

Korduma Kippuvad Küsimused

Logo kujundamise kohta

 • Mul on logo kujundus olemas aga vajan kodulehte ja erinevaid graafilise disaini lahendusi?

  Super! Sellisel juhul kui logo kujundus on juba tehtud saame aidata nii kodulehe kujundamisega kui ka erinevate graafilise disaini töödega.

  Juhul kui teie logo on kujundatud väga pikka aega tagasi saame aidata logo disaini kaasajastamise ning brändiraamatu disainiga.

 • Kui palju maksab logo kujundamine?

  Logo kujundamise hind sõltub firmastiili projekti keerukusest. Teame, et ümmargune vastus teid ei aita. Minimaalselt peaks logo kujundamisel arvestama vähemalt 1200€+km

  Logo disain on investeering pikkadeks aastateks ning usume, et kvaliteetsesse logo kujundusse tasub investeerida. Logo loomisel arvestama sellega, et erinevas staadiumis ettevõtete puhul võib logo disainimise protsess ka erineda.

  Logo kujunduse tellimisel võiksite arvestada brändiraamatu disainimisega. Siinkohal on oluliseks hinda kujundavaks teguriks töö maht ja kaasnevad kulud. Võib juhtuda, et hea brändiraamatu loomiseks on vaja testida erinevaid trükitehnoloogiaid ja disainida ning toota prototüüpe.

  Logo kujundamise hinnale võib lisanduda ka ostetavate kirjatüüpide maksumus. See sõltub juba logo ja brändi elementide disainil kasutatvatest kirjatüüpidest. Fondid võivad maksta mõnekümmnest eurost kuni kümmnete tuhandeteni. Brändiraamatu koostamisel võib ka seal tekkida nö seotud kulusid fotode produtseerimise või ostmisega. Kõik sellised logo ja firmastiili disainiga kaasnevad kulud arutatakse kliendiga kindlasti eelnevalt läbi ja vähemalt Givest logo kujundust tellides võite olla kindlad, et üllatus kulusid ei tule.

 • Kuidas käib firma logo kujundamine?

  Logo kujundamise projekti puhul on tähtis kõigepealt aru saada kes ja millele logo vajab. Millised on logo eesmärgid jne. Eesti ja Tallinna logo disaini klientidega hea meelega kohtume, et asju arutada. Muus osas teeme nö vabas vormis ülevaate videokõne teel.

  Kui näeme, et saaksime antud logo kujundamise projektiga aidata ja meil on ühine arusaam mida on vaja ning oleme kindlad, et suudame disainida suurepärase logo mis lõppkliendile sobib ja meeldib saadame välja hinnapakkumise.

  Kõik logo ja firmastiili disaini projektid arveldame Gives 100% ettemaksuga. Ehk siis logo ja firmastiili kujundus töö hakkab peale arve maksmist. Kõigepealt saadame teile küsimustiku, et saada võimalikult täpne ülevaade teie tegevusest, klientidest ja ootustest logole.

  Kui olete küsimustiku meile tagasi saatnud hakkab logo disainer kujundama. Logo disainimne loov protsess ja üldjuhul eelistame siin ajalisi piiranguid vältida. Muidugi kui on võimalik. Kui teil on kiiresti vaja proffessionaalset logo kujundust siis usun, et just Give graafiline disainer suudab tänu oma pikaaegsele kogemusele pakkuda Eesti parimat kiiruse ja kvaliteedi suhet. Ideaalis tuleks logo kujundus projektiga rahulikult toimetada, et saavutada parim lõpptulemus. Kindlasti lepime teiega kokku tähtajad millal kujunduskavandeid presenteeritakse ja te ei pea muretsema ära kaduva disainerite pärast.

  Üldjuhul kujundame teile esmalt 3-5 erinevat logo kontseptsiooni. Pärast esmaste logokavandite esitlemist muutub protsess vabamaks. Enamasti on seal olemas juba võitja logo ning asume seda tagasiside põhjal viimistlema. Võib juhtuda, et esimese korraga ei saa logo kujundust korvi. Sellisel juhul arutame kliendiga läbi, et mis esitletud logokavandite juures ei tööta. Meie jaoks ei ole see mitte mahavisatud töö vaid teadmine millised logo disainid teie ettevõttele ei sobi. Ehk väga tugev alus mille põhjalt edasi disainida.

  Kui sobiv logomärgi kujundus on leitud siis disainime sellest erinevad versioonid nii trükis kui digitaalselt kasutamiseks. Sõltuvalt lõpplikust logo kujundusest võime teha ka eri värvilised lahendused. Logod saadame teile erinevates formaatides, et saaksite neid muretult erinevates veebi ja graafilise disaini projektides kasutada.

 • Mis formaadis te logo failid saadate?

  Lõplikud logod saadame trükiste jaoks CMYK värviformaadis .pdf failitüübina. Digitaalsete kasutuskohtade jaoks saadame RGB logo .svg ja .png või .jpg failidena.

  .pdf ja .svg on vektor formaadid ja nende eelis on selles, et logo saab ilma kvaliteedi kadudeta suurendada või vähendada.

  Nendes failiformaatides saate logo kasutada erinevates kujundustes. Juhul kui on kindlaid erisoove muude formaatide osas tasub enne projektiga alustamist täpsustada.

 • Miks see ettevõtte bränding oluline on?

  Teie ettevõtte bränd on firma nägu. Kui teil on lohakas või kehva disainiga bränd ei mõju teie ettevõte ka usaldusväärselt. Logo on kui ettevõtte näpujälg. Kindlasti ei tasuks logo kujundamisel kasutada valmisgraafikat või vaadata seda kui tarbetut elementi mis tuleb lihtsalt kuidagi ära teha. Hea logo kujundus on investeering pikkadeks aastateks ja esindab teie ettevõtet.

 • Mis Logo kujundus programme te kasutate?

  Kasutame Adobe Creative Cloudis olevat kujundustarkvara. Logod kujundame Adobe Illustraatoris

 • Soovitage tasuta logo kujundamise generaator?

  Kahjuks ei oska selle kohapealt nõu anda. Give disainer kujundab kõik logod ise ja kogemus tasuta või ka tasuliste logo generaatoritega puudub. Võimalik, et nö logo kujundamise loovkontseptsioonide puhul kasutame moodsaid AI (Artificial Intelligence) lahendusi, et rikastada ideede panka. Kindlasti me ei võta sealt logo kujunduse valmislahendusi.

  Kui otsustate kasutada logo kujundamiseks generaatorit soovitame veenduda, et saaksite logost kindlasti vektor formaadid. Lisaks tasub mõelda kas antud logo kujundus versiooni võivad kasutada sajad või tuhanded ettevõtted lisaks teile.

 • Milline on hea logo kujundus?

  Hea logo kujundus sõltub ettevõtte vajadustest. Üldiselt võib öelda, et hea logo on lihtne, meeldejääv ja kasutatav erinevatel pindadel ning suurustes.

  Kui soovite lähemalt teada mida meie logo disainer peab heaks logoks saate lugeda artiklit teemal Hea logo disain.

Logo kujundus ja brändiraamat on olulised

Bränd ei ole ainult logo. Logo on brändi osa. Bränd on kliendi tunnetus tootest, teenusest või firmast. See on iga kliendi jaoks unikaalne. Fakt on, et kliendid suhtuvad heasse disaini positiivselt. Hea logo kujundus loob usaldust ja näitab ettevõtte tugevust. Tugeva brändiga ettevõtted saavad rohkem päringuid ja teevad selle tulemusena suuremat müüki. Võta ühendust kui vajad abi logo kujundusega.