Maandumislehtede loomine

Maandumislehed ehk inglise keelses Landing page on spetsiaalselt müügile või kliendikontaktide kogumisele mõeldud veebilehed. Müügilehed on fokuseeritud kindlale eesmärgile. Gives oleme teinud sadu maandumislehti. Disaininud, arendanud ja mõõtnud tulemusi.

Responsive maandumislehe disain

Maandumislehtede disain ja arendus

Nii nagu tavalise kodulehe puhul on ka maandumislehe juures disainil oluline eesmärk edu saavutamisel. Kasutajal kulub 0,05 sekundit arvamuse loomiseks ja seda saab teha ainult läbi teadliku disaini. Hästi konverteerivate maandumislehtede tegemine on maraton mitte sprint.

Landing page disain
Maandumislehe programmeerimine ja animeerimine

Teeme maandumislehtede kujundusest veebibrauseritele arusaadava koodi. Vajadusel liidestame API-dega. Animeerime ja muudame teie müügilehe omanäoliseks, et tuua maksimaalselt tulemusi.

Konversiooni optimiseerimine

Parimaid tulemusi ei saavutata üle öö. Nii nagu spordis, tuleb heade tulemuste saavutamiseks näha püsivalt vaeva. Oleme Gives teinud maandumislehti eri tüüpi klientidele. Kõige rohkem kogemust on meil panganduse, kindlustuse, meditsiini ja telekomi aladelt.

AB testimine

AB testimine tähendab väga lihtsalt seletades seda, et ühest koduleheküljest näidatakse kasutajatele kahte konkureerivat versiooni. Mõlemale versioonile saadetakse samasugune arv külastajaid ja seejärel mõõdetakse kumb variant toob paremat tulemust. AB testimine on üks lihtsamaid ja täpsemaid võimalusi parandada oma digitaalsete kampaaniate tulemuslikust.

Soovite maandumislehte?

Müügile suunatud maandumislehtede kasutamine tuleb kasuks igale ettevõttele. Paindlikkus ja reageerimiskiirus teevad Givest hea partneri digitaalsete reklaamikampaaniate ja tootelehtede loomisel.