Kodulehtede tegemine

Koduleht on üks odavaim reklaamikanal. Kasutajasõbralik ja hästi kujundatud veebileht loob usaldust ning suurendab müüki. Gives teeme nii kodulehtede täislahendusi kui ka ainult kindlaid etappe - kujundust, prototüüpi või arendust.

Kodulehtede tegija
Moodsate ja kasutajasõbralike kodulehtede valmistamine

Kuidas jõuame tulemusi toova koduleheni?

Olenemata kodulehe projekti keerukusest alustame planeerimisega. Kaardistame vajadused ja esialgsed soovid, ideed ning võimalused. Meie jaoks on tähtis, et saame aru, klientide vajadustest ja mida on tulemusi toova kodulehe saavutamiseks vaja teha.

Iga projekti puhul vaatame otsa kliendi brändile ja sihtgrupile ning loome kodulehe kujunduse mis oleks unikaalne ning tooks tulemusi. Hea veebidisaini eesmärk on ennekõike tõsta usaldusväärsust.

Tänapäeval on mobiilsete seadmete kasutajate hulk ületamas süle- ja lauaarvutite kasutajaid. Kodulehte kujundades peab tähelepanu pöörama sellele, et see näeks hea välja ja töötaks erinevates seadmetes.

Kodulehtede disain

Keskmiselt kulub kasutajal koduleheküljest arvamuse kujundamiseks 0.05 sekundit. Ka kõige parem tekstikirjutaja ega müügispetsialist ei saa sellise ajaga oma tööd maksma panna. Arvamuse kujundamine on põhiliselt visuaalse disaini küsimus. Kui kasutaja otsustab leheküljele jääda, siis tulevad mängu hea kasutusmugavus, löövad sisutekstid ja psühholoogilised trikid, mis panevad kasutaja ostma. Armastame moodsat, kasutajasõbralikku ja minimalistlikku veebidisaini.

Minimalistlik moodne veebidisain

Konversiooni optimiseerimine

Omame kogemust müügile orienteeritud kodulehekülgede kujundamisel, aga erinevalt spetsiaalselt selle suunaga agentuuridest, pöörame rohkem rõhku visuaalsele disainile. Pelgalt numbreid taga ajades unustatakse tihtipeale ära bränding. Leiame, et maitsekas disain loob pikaajalist väärtus. Iga disaini investeeritud euro teenib ennast mitmekordselt tagasi.

Kodulehe prototüüp

Klikitavad veebilehtede prototüüpe kasutame ideede ja kujunduste testimiseks. Visuaalne ülevaade aitab klientidel mõista lõpplahendust. Prototüüpimine laseb lahendusi kasutajate tagasiside põhjal täiustada. See hoiab kokku omakorda aega. Animeeritud prototüüpe kasutame ideede visualiseerimiseks ja lähteülesandeks arendusmeeskonnale.

Veebiarendus

Sisuhaldussüsteemidest (CMS) kasutame Wordpressi ja Webflowd. Alati ei ole sisuhaldussüsteemi otstarbekas kasutada. CMSi sidumine muudab projekti keerukamaks. Wordpressi peale ehitatud kodulehed vajavad perioodilist uuendamist. Milline lahendus on kõige otstarbekam, saame koos arutada.

Webflow kodulehekülg
Veebilehekülje programmeerimine

Programmeerime erilahendusi. Liidestame erinevaid teenuseid ning vajadusel loome API-sid. Tehniline kompetents on PHP-st Reactini. Mida täpselt kasutada, seda otsustame vastavalt vajadusele. Mõtleme kliendipõhiselt ja valime lahendused, mis täidavad püstitatud eesmärke.

Kuidas saame aidata?

Kui teie ettevõtte koduleht vajaks uuendamist või teil ei ole veel kodulehte, siis aitame. Olemasolevatele kodulehtedele pakume ui/ux analüüsi, et leida üles praegused kitsaskohad. Suuremahulistele veebiprojektidele pakume konsultatsiooni. Aitame teie veebiprojektidel silma peal hoida, et kindlustada suurepärane lõpptulemus.