UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus

Kodulehe tegemine. Unikaalne ning kasutajasõbralik  disain

Teeme teile kodulehe mis näeb hea välja, jääb meelde ja teenib raha. Koduleht on teie ettevõtte üks olulisemaid reklaamikanaleid. Kasutajasõbralik ja hea disainiga koduleht loob usaldust ning suurendab müüki. Disainime ja programmeerime nii kodulehtede täislahendusi kui ka kindlaid etappe- kodulehtede UI/UX disain, veebilehe prototüüp või arendus. Kui usud hea veebidisaini olulisusse ja tahad tipptasemel kodulehte siis võta ühendust.

Moodsad ja kasutajasõbralikud kodulehtede kujundused

Kodulehed mis teenivad raha

Kodulehe projekti alustame planeerimisega. Kaardistame teie ettevõtte vajadused ja esialgsed soovid kodulehele, kuulame ära ideed ning võimalused. On tähtis, et saaksime aru teie vajadustest. Nii saame analüüsida, et milline koduleht täidab seatud eesmärke kõige paremini.

Iga veebiprojekti puhul vaatame otsa teie brändile ja sihtgrupile ning disainime kodulehe kujunduse, mis on unikaalne just teile ning toob tulemusi. Hea veebidisaini eesmärk on tõsta usaldusväärsust. Give valmistatud koduleht näeb hea välja ja töötab nii mobiilis kui lauaarvutis.

Meie disainitud kodulehtede kujundused

Fintech kodulehe kujundus
Veebiportaali kujundus
Fintech kodulehe kujundus
Fintech kodulehe kujundus aafrikasse
Auto tuuningu kodulehe kujundus
Restorani kodulehe kujundus
Ravimite edasimüüja kodulehe kujundus
Meditsiini teemalise kodulehe kujundus
Kampaania kodulehe kujundus
Teatri kodulehe kujundus

Kodulehe disain

Keskmiselt kulub kasutajal koduleheküljest arvamuse kujundamiseks 0,05 sekundit. Ka kõige parem tekstikirjutaja ega müügispetsialist ei saa sellise ajaga oma tööd maksma panna. Arvamuse loomine on põhiliselt kodulehe visuaalse disaini küsimus. Kui kasutaja otsustab kodulehele jääda, siis tulevad mängu hea kasutusmugavus, löövad sisutekstid ja psühholoogilised trikid, mis panevad kasutaja ostma. Gives kujundame moodsat, kasutajasõbralikku ja minimalistlikku veebidisaini.

Kodulehe disainer

Give tugevus on unikaalsete ja läbimõeldud kasutusmugavusega kodulehe kujunduste disainimises. Me ei kasuta valmiskujundusi ja meie disainitud kodulehed on alati omanäolise käekirjaga. Võite kindlad olla, et saate unikaalse kodulehe kujunduse loovlahenduse mis on mõeldud just teie brändile.

Minimalistlik moodne kodulehe kujundus

Kodulehe struktuur ja wireframede kujundamine

Koduleht võib olla nii üheleheline maandumisleht kus vajalik info on eri sektsioonidena välja toodud kui ka sadade sisulehtedega veebiportaal. Kodulehe tegemise projekt algab sisukaardi loomisest. Struktuur ehk sitemap näitab ära kodulehe sisu jaotuse ja navigatsiooni teekonna erinevate kodulehe alamlehtede vahel.

Wireframe’id on kodulehe vaadete lihtsad ja lakoonilised visuaalsed kavandid, mis näitavad veebilehe ülesehitust, elemente ning nende paigutust. Wireframe’id aitavad mõista, milline on teie uue kodulehe funksionaalsus. Kodulehe wireframed on heaks sisendiks sisuloojatele, et nad mõistaksid kuhu ja mis mahus sisu on vaja kirjutada. Kodulehe tegemisel saame juba koos arutada mis kujul wireframe ja kujunduskavandeid teie projekti puhul on mõistlik kasutada.

Kohanduv ehk responsive disain kodulehe tegemisel

Kohanduv ehk responsive disain tagab, et teie veebileht näeb hea välja erinevates seadmetes. Kasutajasõbralik ja ligipääsetav kodulehe disain kindlustab informatsiooni leitavuse.

Veebidisainer kujundab (Figmas, Sketchis vms. veebidisaini tarkvaras) kodulehekülje esilehe ja alamlehtede kujundusvaated erinevate seadmete jaoks. Enamasti kujundame kodulehe kõikidest alamlehtedest desktop ja mobiili vaated. Keerukamate kodulehe projektide puhul aga rohkem.

Kodulehe konversiooni optimeerimine

Omame kogemust müügile orienteeritud kodulehtede kujundamisel, aga erinevalt spetsiaalselt selle suunaga agentuuridest, pöörame rohkem rõhku kodulehe visuaalsele disainile. Pelgalt numbreid taga ajades unustatakse tihtipeale ära bränding. Leiame, et maitsekas kodulehe disain ning õigelt sihtgrupilt saadud päringud loovad pikaajalist väärtus. Iga kodulehe disaini investeeritud euro teenib ennast mitmekordselt tagasi.

Kodulehe prototüübi kujundamine

Klikitavad veebilehtede prototüüpe kasutame ideede ja kujunduste testimiseks. Visuaalne ülevaade aitab klientidel mõista kodulehe lõpplahendust. Kodulehe prototüüpimine laseb UI/UX disaini kasutajate tagasiside põhjal täiustada. See hoiab kokku omakorda kodulehe tegemise aega. Animeeritud prototüüpe kasutame kodulehtede või veebirakenduste ideede visualiseerimiseks ja lähteülesandeks programmeerijatele.

Kodulehtede programmeerimine

Kodulehe kujundusest teeme brauseritele sobiva front-end koodi (html/css/js). Enamike kodulehe projektide puhul kirjutame koodi ise ja töö kiirendamiseks kasutame erinevaid raamistikke näiteks Tailwind ja Bootstrap. Viimasel ajal on no-code kodulehtede valmistamise lahendused teinud suure arengu hüppe ja kasutame ka neid. Kui sa veel ei tea mis see on siis loe no-codest siit. Sisuhaldussüsteemidest (CMS) kasutame Wordpressi ja Webflowd. Alati ei ole kodulehe tegemisel sisuhaldussüsteemi otstarbekas kasutada. CMSiga sidumine muudab kodulehe tegemise keerukamaks. Wordpressi peale tehtud kodulehed vajavad perioodilist uuendamist. Milline lahendus on teie kodulehe valmistamisel kõige otstarbekam, seda saame koos arutada.

Kodulehe tegemine Webflows
Veebilehekülje programmeerimine

Programmeerime kodulehe erilahendusi. Liidestame erinevaid teenuseid ning vajadusel loome API-sid. Kodulehtede tegemise tehniline kompetents on PHP-st Reactini. Millist veebitehnoloogiat teie kodulehe valmistamisel kasutada, seda saame otsustada koos. Mõtleme kliendipõhiselt ja valime lahendused, mis täidavad kodulehele tegemisel püstitatud eesmärke.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kodulehe tegemise kohta

 • Miks peaksin valima Give digiagentuuri kodulehe tegemiseks?

  Kui soovite partnerit kes hoolib oma tööst ja suudab Eestis pakkuda maailma tipptasemel kodulehe disaini teenust siis oleme õige valik.

  Oleme töötanud või teinud projektipõhist koostööd juhtivate Eesti digi- ja reklaamiagentuuridega.

  Me ei ole keskendunud võimalikult suure hulga kodulehtede tegemise peale. Valime veebiprojektid mida tahame kujundada ja arendada ning kus näeme, et saame kodulehe tegemisega lisada väärtust. Pärast kodulehe valmimist võite olla kindlad, et teile jääb partner kes ei kao ära ja on kättesaadav kui teil on lisaküsimusi oma uue kodulehe kohta.

 • Mis on kodulehe tegemise hind?

  Kodulehtede projektid on väga erineva mahu ja keerukusega ning ühte hinna numbrit ei saa välja kirjutada. On veebiagentuure kes teevad teile uue kodulehe mõnesaja euro eest.

  Me ei kasuta üldiselt valmis veebikujundusi ja kõik kodulehe projektid kujundame erilahendusena vastavalt teie vajadustele. Keskmise kodulehe tegemisel võiks hakkama saada nelja kohalise numbriga. Kõige soodsamat kodulehe tegemist saame pakkuda kasutades Frameri platvormi.

  Pakume ka fikseeritud kuumaksuga (3500€+km) Framer/Webflow kodulehe valmistamise, halduse ning graafilise ja ui/ux disaini tervikteenust. Saate meilt tellida piiramatult kujundustöid (nt. maandumislehed, kodulehe uuendused, reklaampostitused jne.) ja no-code tarkvara arendust (Framer ja Webflow kodulehed). Enamik ülesandeid va. suuremahulised tööd valmivad tööpäevadel 48 tunni jooksul. Samal tasemel ui/ux disaineri ja veebiarendaja palkamisega võite kokku hoida üle 50% tööjõukuludest ehk säästa aastas kümmneid tuhandeid eurosid.

  Soovitame oma kodulehe tegemise eelarvest rääkida ja siis saame pakkuda mida meie teeksime.

 • Kas te pakute ka kodulehe haldust ja hooldust?

  Jah!

  Kuigi oleme spetsialiseerunud kodulehe erilahenduste tegemisele ja kõige enam meeldib meile lahendada uusi ülesandeid siis ei jäta me ühtegi klienti ka peale kodulehe valmimist hätta. Aitame teid nii kodulehekülje testimise, analüütika kui sisu uuendusega. Vajadusel teeme koostööd nt. SEO spetsialistide, fotograafide ja sisuloojatega.

  Frameri ja Webflow no-code tarkvara põhjale ehitatud veebilehtede suur pluss on see, et nad ei vaja eraldi kodulehe tarkvara uuendamist. Wordpressiga tehtud kodulehti soovitame uuendada 1-2 korda aastas.

 • Kuidas suurendada müüki läbi kodulehe?

  Veenduge, et teie kodulehekülg avaneb kiiresti, on kaasaegne ja usaldusväärse disainiga ning selge sisuga.

  Kasutage sobivaid märksõnu ja SEO-strateegiaid, et teie koduleht ilmuks otsingumootorites kõrgemal. Tehke ostuprotsess võimalikult lihtsaks ja selgeks, vähendades takistusi klientidele ostude sooritamisel. Pakkuge kiiret ja professionaalset klienditeenindust, et vastata küsimustele ja aidata võimalike ostude tegemisel.

  Müügi suurendamine nõuab pidevat kodulehe testimist, jälgimist ja kohandamist vastavalt tulemustele. Olge avatud veebidisaineri uutele ideedele ja jälgige oma kodulehe analüütikat, et mõista, mis toimib kõige paremini teie sihtgrupi jaoks.

 • Kas saame ligipääsu kodulehe failidele?

  Me ei hoia kodulehe koodi lukus või ei piira teie ligipääsu. Meie ärimudel ei põhine kodulehe tellijate enda juures kinnihoidmisel.

  Kodulehed kujundame enamasti Figmas. Eraldi kodulehe disainifaile teile üle ei anta juhul kui tellite meilt ka kodulehe arenduse. Kui teil on oma meeskond või partner kes tegeleb veebiarendusega siis jagame kõiki vajalikke kodulehe disaini tööfaile.

  Kui koduleht on tehtud Frameri või Webflow tarkvara peale on teil täielik ligipääs.

  Wordpressi või muu ilma no-code tarkvarata arendatud kodulehekülje koodiga on keerulisem. Teil on alati ligipääs enda serverile. Aga arvestama peab sellega, et serveris olev kodulehe kood võib olla varasemalt kompileeritud ja algne veebilehe arendus on meie versioonihalduses.

  Nii kodulehe Figma disainifailide kui versioonihalduses asuva koodi jagamisel peab arvestama, et lisakasutajate lisamine on tasuline teenus ja platvormi kulud jäävad teie kanda.

 • Kuidas teha ise koduleht?

  Koduleht on teie ettevõtte üks kõige olulisemaid reklaamikanaleid. Jäta see töö neile veebispetsialistidele ja teenid oma investeeringu kindlasti tagasi.

  Kui ikka soovid ise kodulehte teha siis võiksid alustuseks lugeda läbi meie kodulehe teemalised artiklid.

  Isetegija võiks veebilehe valmistamise puhul vaadata Webflow või Frameri poole ja lugeda nende õpetusi ning vaadata Youtube videosid.

 • Kui kaua võtab kodulehe tegemine aega?

  Kodulehe tegemise aeg sõltub keerukusest, kuid keskmiselt võtab veebilehe projekt aega 4 kuni 8 nädala vahel.

  Palju sõltub ka sellest kui kiiresti olete te ise valmis kodulehe kujundusele tagasisidet andma ja milliseid materjale tuleb veebilehe sisu jaoks luua.

  Kui teil on kiiresti vaja kodulehte või kodulehe uuendust siis võtke kohe ühendust ja me leiame lahenduse. Põhjalikud teadmised kodulehtede tegemisest ja väikeagentuuri paindlikkus võimaldab meil luua lahendusi mida mujalt on raske saada.

 • Kuidas tagate, et tehtud koduleht vastab minu brändi isikupärale?

  Meie UI/UX disainer konsulteerib teiega, et mõista teie brändi ja visuaalset identiteeti ning integreerib need loodavasse kodulehe kujundusse. Give veebidisainides võib leida ühtseid joonid. Lihtsad puhtad vormid ja intuitiivne kodulehtede kasutusmugavus. Samas kui pöörate tähelepanu näete, et tegelikult omame kogemust väga erinevat tüüpi ettevõtete kodulehtede kujundamisega ja leiame sobiva kujunduse igale veebilehe tüübile.

  Kui teil on olemas firmastiil ja brändiraamat töötame selle põhjal. Kui brändiraamatut veel ei ole siis võibolla oleks mõistlik alustada selle kujundamisest. Lähemalt saate lugeda firmastiili ja logo kujundamise teenuse lehelt.

 • Miks te minu kodulehe tegemise päringule ei ole vastanud?

  Me vastame igale kodulehe tegemise päringule. Enamasti vähemalt 24 tunni jooksul kui mitte kiiremini. Vaata spämmi kausta ja kui sealt ka meie vastust ei leia siis ole hea ning saada lihtsalt uus kodulehekülje tegemise päring. Või helista.

  Kui saatsid meile miski "külma" müügipakkumise siis vabandust aga jätame endale vabaduse mitte vastata

Kuidas saame kodulehe tegemisega aidata?

Kui teie koduleht vajab uuendamist või teil ei ole veel kodulehte, siis aitame. Olemasolevatele kodulehtedele pakume UI/UX analüüsi, et leida üles praegused veebilehe kitsaskohad. Suuremahulistele veebiprojektidele pakume konsultatsiooni. Aitame teie kodulehe projektil silma peal hoida, et kindlustada suurepärane lõpptulemus.