UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus

Disain ja arendus.Teeme ära!

Give trumpaladeks on UI/UX disain, kodulehe erilahendused ja logode ning firmastiili kujundamine. Disainime ja programmeerime. Teeme asjad ära ja arvatavasti vähemalt 2x paremini kui konkurendid.

Digilahendused mis teenivad raha tagasi. Võta ühendust ja saad teada kuidas seda teeme!

Broneeri tasuta videokõne
Veebilehtede loomine

Kodulehtede tegemine

Kasutajasõbralik ja isikupärane koduleht on oluline turunduskanal igale ettevõttele. Disainime ja arendame moodsaid ning tulemusitoovaid veebilehti. Sisuhaldussüsteemidest kasutame peamiselt Webflowd, Framerit ja Wordpressi.

Loe edasi
UI disaini elemendid

UI/UX disain

Disainime ning prototüübime kaasaegseid ning kasutajasõbralikke kasutajaliidesed nii veebirakendustele kui digitaalsetele toodetele. Meie UI/UX lahendused näevad head välja ja täidavad püstitatud eesmärke.

Loe edasi
Mobiilirakenduste disain

Mobiiliäppide UI/UX disain

Disainime intuitiivseid rakendusi ja teeme nii animeeritud kui klikitavaid prototüüpe, et saaksite ideed sihtgrupi peal testida.

Loe edasi
Logo ja CVI kujundamine. Turva

Logo ja brändiraamatu disainimine

Logo ja brändi identiteedi disainimine nullist sajani. Olemasolevaid brände aitame kaasajastada läbi oskusliku disainimõtlemise. Kujundame logoraamatuid ehk firmastiile.

Loe edasi
E-poodide tegemine

E-poodide loomine

Teeme e-poodide erilahendusi. Meie loodud e-poed on unikaalse kujundusega ja erinevad masstoodangust tänu personaliseeritusele. Aitame suurendada müüki ja automatiseerida tööprotsesse.

Loe edasi
Landing page disain

Maandumislehtede loomine

Maandumislehed ehk "landing pages" on veebilehed, mis on kindlale eesmärgile fokusseeritud. Aitame teie brändi jaoks need kujundada ja liidestada. Mõõdame tulemusi ja teeme AB teste, et tõsta müüki.

Loe edasi
Uudiskirjade kujundused

Uudiskirjade disain

Disainime ja arendame visuaale uudiskirja kampaaniate jaoks kui ka e-kirjade disaini süsteeme automatiseeritud uudiskirjade saatmise jaoks. Leiame lahendused kuidas tehniliselt piiratud e-maili turunduse maailma tuua vürtsikaid lahendusi.

Loe edasi
Graafiline disain

Graafiline disain

Mõtleme välja ja disainime reklaame. Hästi kujundatud reklaam tõstab brändi väärtust ja tuntust. Disainime erinevate meediumite jaoks nii trükiseid kui digitaalseid loovlahendusi. Meie tehtud graafiline disain on kasutatud nii liinibusside, juunior WRC autot, kui ka traditsioonilis pindade katmiseks.

Loe edasi
Html5 bannerid

Bännerreklaam

Animeeritud HTML5 ja staatilised bännerid kõikidesse sotsiaalmeediakanalitesse. Viime teie ettevõtte igale ekraanile ja paneme kasutajad klikkima. Oskuslikult disainitud veebibännerite kampaaniad toovad tulemusi.

Loe edasi
HotSpot kohvitopsi disain

Pakendite disain

Hea pakend räägib tootest enne, kui seda kasutada jõutakse. Kui avaneb võimalus, siis vahelduseks hea meelega eksperimenteerime ka pakendite kujundamisega.