Koduleht, reklaam, firmastiil või tarkvaraarendus.Teeme ära!

Give digiagentuuri tugevus on kõik, mis on seotud UI/UX disaini, kodulehtede, e-poodide ja firmastiili kujundamisega. Disainime ja programmeerime. Teeme erilahendusi ja oma töödes valmismalle üldjuhul ei kasuta. Kujundame logosid ning loome tulemusi toovaid reklaamikampaaniaid.

Veebilehtede loomine

Kodulehtede tegemine

Kasutajasõbralik ja isikupärane koduleht on oluline turunduskanal igale ettevõttele. Disainime ja arendame moodsaid ning tulemusitoovaid kodulehti. Sisuhaldussüsteemidest kasutame peamiselt Webflowd, Framerit ja Wordpressi.

Loe edasi
Mobiilirakenduste disain

Mobiiliäppide disain

Disainime intuitiivseid rakendusi ja teeme nii animeeritud kui klikitavaid prototüüpe, et saaksite ideed sihtgrupi peal testida

Loe edasi
Logo ja CVI kujundamine. Turva

Brändi identiteedi loomine

Logo ja firmastiili disainimine nullist sajani. Olemasolevaid brände aitame kaasajastada läbi oskusliku disainimõtlemise. Kujundame logoraamatuid ehk firmastiile.

Loe edasi
E-poodide tegemine

E-poodide loomine

Teeme e-poodide erilahendusi. Meie loodud e-poed on unikaalse kujundusega ja erinevad masstoodangust tänu personaliseeritusele. Aitame suurendada müüki ja automatiseerida tööprotsesse.

Loe edasi
Landing page disain

Maandumislehtede loomine

Maandumislehed ehk "landing pages" on veebilehed, mis on kindlale eesmärgile fokusseeritud. Aitame teie brändi jaoks need kujundada ja liidestada. Mõõdame tulemusi ja teeme AB teste, et tõsta müüki.

Loe edasi
Uudiskirjade kujundused

Uudiskirjade disain

Disainime ja arendame visuaale uudiskirja kampaaniate jaoks kui ka e-kirjade disaini süsteeme automatiseeritud uudiskirjade saatmise jaoks. Leiame lahendused kuidas tehniliselt piiratud e-maili turunduse maailma tuua vürtsikaid lahendusi.

Loe edasi
Graafiline disain

Graafiline disain ja (väli)reklaam

Loome ja teostame. Hästi disainitud reklaam tõstab brändi väärtust ja tuntust. Disainime erinevate meediumite jaoks nii trükiseid kui digitaalseid loovlahendusi. Oleme disaininud nii liinibussi, juunior WRC autot, elektriautode laadijat ja ka erinevaid infotabloosid.

Loe edasi
Html5 bannerid

Veebibännerid

Animeeritud HTML5 ja staatilised bännerid. Facebooki, Instagrami ja LinkedIni ning teistesse sotsiaalmeediakanalitesse. Viime teie ettevõtte igale ekraanile ja muudame märgatavaks. Oskuslikult disainitud kampaaniad toovad tulemusi.

Loe edasi
HotSpot kohvitopsi disain

Pakendite disain

Hea pakend räägib tootest enne, kui seda kasutada jõutakse. Kui avaneb võimalus, siis vahelduseks hea meelega eksperimenteerime ka pakendite kujundamisega.