UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus

Graafiline disain ja reklaamide kujundamine

Vajad kiirt ja kvaliteetset abi graafilise disainiga? Aitame nii prinditud kui digitaalsete disainide kujundamisega. Muudame teie sõnumid selgeks ja silmapaistvaks.

Ajalehe reklaami graafiline disain

Graafiline disain on investeering

Oled kunagi mõelnud, kuidas mõned reklaamid jäävad silma? Graafiline disain on teadus, mis ühendab värvid, kujundid ja kirjatüübid, et luua selget ja huvitavat sisu. Kujundame loovlahendusi välireklaamile, mida märgatakse. Reklaam mis jääb silma suurendab sinu brändi tuntust, usaldust ja lõppkokkuvõttes ka müük.

OOH (Out of Home) reklaamis on esile tõusnud digiekraanid. Give graafilisel disaineril on suur kogemus animeeritud reklaamide kujundamisega.

See eristab meid teistest graafilise disaini agentuuridest. Pakkume teile midagi rohkemat.

Lauarääkija graafiline disain
Visiitkaardi graafiline disain

Graafilise disaini teenused

 • OOH reklaami disain
 • Reklaamplakatite disain
 • Voldikute, brošüüride jm. trükiste kujundamine
 • Visiitkaartide kujundamine
 • Brändimaterjalide kujundamine (logo kujundamine, visuaalne identiteet jne)
 • Pakendikujundus
 • Infograafika disain
 • Digitaalse reklaami disain
 • Sotsiaalmeedia graafika kujundus
 • Messibokside kujundus
 • Presentatsioonide ja "pitch deckide" disain
 • Töökuulutuse disain
 • Bänneri kujundus
 • Illustratsioonid
 • Autokleebiste graafiline disain
 • E-kaartide, kutsete ja diplomite disain

Graafilise disaini tööd

Graafiline disain digiekraanil
Kandekotti graafiline disain
Graafiline disain digiekraanil
Graafiline disain OOH reklaamile
Graafiline disain OOH reklaamile
Graafiline disain digiekraanil
Restorani menüü graafiline disain
Graafiline disain digiekraanil

Korduma Kippuvad Küsimused

Graafilise disaini kohta

 • Mis kogemus on Gives graafilise disainiga?

  Give on spetsialiseerunud kasutajasõbralike ja tipptasemel UI/UX disaini ja kodulehtede valmistamisele. Paljusid kliente aitame ka disaini terviklahendusega. Meie disainer on ligi 20 aasta jooksul kujundanud erinevaid brände ja kõikvõimalikku graafikat.

  Kui me ise midagi teha ei oska või leiame, et on mõistlik kasutame sobivadi eriala spetsialiste (nt. illustraatorit, 3D disainerit, desktopperit).

  Statistiliselt on Give disaineril kogemust üle 1000 erineva graafilise disaini, brändi või UI/UX disaini projektiga.

 • Kui palju maksab graafilise disaineri töö?

  Graafilise disaini projekti hind sõltub töömahust.

  Disainide tellimisel ei pea kartma üllatuskulusid. Kujundusgraafika projektide puhul teeme hinnapakkumise ja te ei pea muretsema üllatavate kulude eest.

  Pakume ka fikseeritud kuumaksuga (3507€+km) piiramatut disaini tervikteenust. Lisaks on paketis ka Framer/Webflow kodulehe valmistamise, halduse ja ui/ux disaini teenused. Nii saate tellida piiramatult kujundustöid ja ei pea muretsema iga üksiku projekti hinnastamise üle. Enamik ülesandeid va. suuremahulised tööd valmivad tööpäevadel 48 tunni jooksul. Selle teenusega võite säästa aastas kümmneid tuhandeid eurosid.

 • Kui mulle ei meeldi teie töö kas teete ka muudatusi?

  Jah, ikka teeme!

  Meile on tähtis, et tunneksid uhkust selle disaini üle mida meilt saad. Omalt poolt alati selgitame miks mingisugused disainialased otsused langetasime ja kuidas meie graafilise disaineri mõtte töötas.

  Graafilises disainis ei saa alati eristada õiget ja valet. Ei ole olemas ühte lahendust mis päris kindlasti töötab. Loovtöö protsessi osa on proovida erinevaid lahendusi kuni selgub see õige. Disaini projektides proovime tavaliselt läbi mitu erinevat lahendust enne kui jõuame ideeni mis on õige ja sobib teile esitlemiseks.

 • Mida tähendab prepress ehk trükiettevalmistus

  Prepress on graafilise disaini protsessi osa, mis hõlmab ettevalmistustöid trükimeedia tootmiseks. See etapp on oluline, kuna tagab trükifailide kvaliteedi ja sobivuse trükimasinatele. Prepress sisaldab selliseid tegevusi nagu värvihaldus, kujunduse optimeerimine trükiks, failiformaatide kohandamine trükimasinatele ja värvi eraldamine erinevate trükikomponentide jaoks. Selle eesmärk on tagada trükimeedia, nagu ajakirjad, brošüürid, plakatid jms, kvaliteetne ja veatu tootmine.

 • Kuidas luua ühtne visuaalne brändi keel erinevates kanalites?

  Ühtse visuaalse keele kasutamine on iga brändi jaoks oluline. See aitab teie ettevõttel silma paista ning meelde jääda. Selle vundamendiks võiks olla tugev brändiraamat. Mis see on saad lugeda firmastiili ja logode kujundamise teenuse lehelt.

  Kasutage sarnaseid värvitoone, fonte ja graafikat erinevates materjalides, et säilitada brändi ühtsus.

  Kõige parem on aga kasutada võimalikult paljude tööde jaoks ühte agentuuri. Ja soovitatavalt väikest. Nii on kõikidele osapooltele kõik asjad alati teada ja saab hoida kokku aega.

 • Miliseid graafilise disaini programme kasutate?

  Kasutame Adobe Creative Cloudis olevat kujundustarkvara. Digitaalse UI/UX disiani puhul lisaks Figmat või Sketci.

  Kliendina ei peaks te muretsema, et midagi jääb programmide taha. Omame kogemust Adobe Photoshopi, Illustraatori, AfterEffectsi, InDesigni ja teiste programmidega. 3D programmidest kasutame vabavaralist Blenderit ja Spline.

  Kui soovite meile edastada tööfaile oleks hea kui need kuuluvad Adobe tooteperekonda. Aga alati tasub üle küsida ja usun, et leiame lahendused ka muudele erijuhtudele.

 • Kui kiiresti saate minu disaini projekti lõpetada?

  Kõik sõltub projektist aga üldiselt saame seda teha kiiremini kui teised reklaamiagentuurid. Meil on väljakujunenud töövõtted ja kiire suhtlus ning pikaaegne kogemust. Liites need valemi osad kokku saame tulemuseks kiire ja kvaliteetse töö.

  Give on väike agentuur ja meie töömaht on väga erinev. Mõnikord on jube kiire erinevate väiksemate tööde kujundamisega ja teinekord on rohkem vaba aega või tegeleme pikemate projektidega ning saame pisemaid graafilise disaini projekte nende vahele paigutada. Iga graafilise disaini projekti puhul peab arvestama, et töö valmimise aeg sõltub kliendilt saadud tagasisidest ja selle kiirusest.

  Kui lepime kokku tähtaja siis võite olla kindlad, et töö selleks ajaks ka valmib. Tähtaegadest kinni pidamine on meie jaoks oluline.

Graafilise disaini tellimine on super lihtne

Graafilise disaini tellimine ei pea olema keeruline ja ka mitte kallis. Kvaliteetne disain on investeering mis teenib ennast tagasi. Läbimõeldud loovlahendus aitab edastada sõnumeid selgelt ja attraktiivne graafiline disain muudab need meeldejäävaks.

Soovid oma brändi viia uuele tasemele?

Saada meile päring mida sul oleks esimesena vaja või kui sa päris täpselt veel ei tea siis broneeri tasuta kõne ja arutame.

Broneeri tasuta videokõne
Graafiline disain plakat