UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus

Graafiline disain ja reklaamide kujundamine

Graafiline disain on investeering. Meie graafiline disainer aitab kiirelt ja kvaliteetselt nii prinditud kui digitaalsete disainide loomisega. Disainime reklaamtrükiseid alates visiitkaardist kuni messiboksideni. Muudame teie sõnumid silmapaistvaks ning ettevõtte usaldusväärseks.

Ajalehe reklaami graafiline disain

Reklaamide disain

Oled kunagi mõelnud, kuidas mõned reklaamid ja plakatid tunduvad nii erilised ja põnevad? Graafiline disain on teadus, mis ühendab värvid, kujundid ja kirjatüübid, et luua arusaadavat ja huvitavat sisu. Kujundame loovlahendusi välireklaamile, mida märgatakse. Soovid reklaami mis köidaks vaatajate tähelepanu? Nii saad suurendada oma brändi teadlikust, usaldust ja müük.

Viimaste aastatega on OOH (Out of Home) reklaamis tõusnud esile digiekraanid. Võta oma ettevõtte reklaamimiseks kasutusele digiekraanid ja meie kujundame sinna animeeritud reklaamid. Give graafilisel disaineril on suur kogemus animatsioonide loomisega ja see eristab meid paljudest teistest graafilise disaini agentuuridest. Saame pakkuda teile midagi rohkemat.

Lauarääkija graafiline disain
Visiitkaardi graafiline disain

Graafilise disaini teenused, millega saame aidata

 • OOH reklaamide disain
 • Reklaamplakatite disain
 • Voldikute, brošüüride ja muude trükiste kujundamine
 • Visiitkaartide kujundamine
 • Brändimaterjalide kujundus (logo, visuaalne identiteet jne)
 • Pakendikujundus
 • Infograafika loomine
 • Digitaalse reklaami disain
 • Sotsiaalmeedia graafika kujundus
 • Messibokside kujundamine
 • Presentatsioonide ja "pitch deckide" disainimine
 • Töökuulutuste disainimine
 • Bännerite kujundamine
 • Illustratsioonide loomine
 • Autokleebiste graafiline disain
 • E-kaartide, kutsete ja diplomite disain

Graafilise disaini tööd

Graafiline disain digiekraanil
Kandekotti graafiline disain
Graafiline disain digiekraanil
Graafiline disain OOH reklaamile
Graafiline disain OOH reklaamile
Graafiline disain digiekraanil
Restorani menüü graafiline disain
Graafiline disain digiekraanil

Korduma Kippuvad Küsimused

Graafilise disaini kohta

 • Mis kogemus on Gives graafilise disainiga?

  Give on spetsialiseerunud kasutajasõbralike ja tipptasemel UI/UX disaini ja kodulehtede loomisele. Paljusid kliente aitame aga disaini terviklahendusega. Meie disainer on aga ligi 20 aasta jooksul kujundanud erinevaid brände ja kõikvõimalikku graafikat.

  Kui me ise midagi teha ei oska või leiame, et mõistlik oleks kasutada mõnda teist eriala spetsialisti (nt. illustraatorit, 3D disainerit, desktopperit) siis kaasame neid vastavalt vajadusele.

  Puhtalt numbrite põhjal on disaineril kogemust üle 1000 erineva graafilise disaini, brändi või UI/UX disaini projektiga.

 • Kui palju maksab graafilise disaineri töö?

  Graafilise disaini projekti hind sõltub töömahust.

  Lihstamate disainide tellimisel ei peaks kartma, et see osutub liialt kalliks. Enamike kujundusgraafika projektide puhul oskame teha ette hinnapakkumise ja te ei pea muretsema üllatavate kulude eest.

  Pakume ka fikseeritud kuumaksuga (3507€+km) piiramatut disaini tervikteenust. Lisaks on paketis ka Framer/Webflow kodulehe valmistamise, halduse ja ui/ux disaini teenused. Saate meilt tellida piiramatult kujundustöid (nt. maandumislehed, kodulehe uuendused, reklaampostitused jne.) ja no-code tarkvara arendust. Enamik ülesandeid va. suuremahulised tööd valmivad tööpäevadel 48 tunni jooksul. Selle teenusega võite kokku hoida üle 50% tööjõukuludest ehk säästa aastas kümmneid tuhandeid eurosid.

 • Kui mulle ei meeldi teie töö kas teete ka muudatusi?

  Jah, ikka teeme!

  Meile on tähtis, et tunneksid uhkust selle disaini üle mida meilt saad. Omalt poolt alati selgitame miks mingisugused disainialased otsused langetasime ja kuidas meie graafilise disaineri mõtte töötas.

  Graafilises disainis ei saa alati eristada õiget ja valet. Ei ole olemas ühte lahendust mis päris kindlasti töötab. Loovtöö protsessi osa on proovida erinevaid lahendusi kuni selgub see õige. Disaini projektides proovime tavaliselt läbi mitu erinevat lahendust enne kui jõuame ideeni mis on õige ja sobib teile esitlemiseks.

 • Mida tähendab prepress ehk trükiettevalmistus

  Prepress on graafilise disaini protsessi osa, mis hõlmab ettevalmistustöid trükimeedia tootmiseks. See etapp on oluline, kuna tagab trükifailide kvaliteedi ja sobivuse trükimasinatele. Prepress sisaldab selliseid tegevusi nagu värvihaldus, kujunduse optimeerimine trükiks, failiformaatide kohandamine trükimasinatele ja värvi eraldamine erinevate trükikomponentide jaoks. Selle eesmärk on tagada trükimeedia, nagu ajakirjad, brošüürid, plakatid jms, kvaliteetne ja veatu tootmine.

 • Kuidas luua ühtne visuaalne keel erinevates kanalites?

  Üldiselt peaks ühtse visuaalse keele kasutamine olema iga brändi jaoks oluline. See aitab teie ettevõttel silma paista ning jääda meelde. Igal ettevõttel võiks olemas olla brändiraamat. Mis see on ja milleks kasulik saad lugeda firmastiili ja logode kujundamise teenuse lehelt.

  Kasutage sarnaseid värvitoone, fonte ja graafikat erinevates materjalides, et säilitada brändi ühtsus.

 • Miliseid graafilise disaini programme kasutate?

  Kasutame Adobe Creative Cloudis olevat kujundustarkvara. Digitaalse UI/UX disiani puhul lisaks Figmat või Sketci.

  Kliendina ei peaks te muretsema, et midagi jääb programmide taha. Omame kogemust Adobe Photoshopi, Illustraatori, AfterEffectsi, InDesigni ja teiste programmidega. 3D programmidest kasutame vabavaralist Blenderit ja Spline.

  Kui soovite meile edastada tööfaile oleks hea kui need kuuluvad Adobe tooteperekonda. Aga alati tasub üle küsida ja usun, et leiame lahendused ka muudele erijuhtudele.

 • Kui kiiresti saate minu disaini projekti lõpetada?

  Give on väike agentuur ja meie töömaht on väga erinev. Mõnikord on jube kiire erinevate väiksemate tööde kujundamisega ja teinekord on rohkem vaba aega või tegeleme pikemate projektidega ning saame pisemaid graafilise disaini projekte nende vahele paigutada. Iga graafilise disaini projekti puhul peab arvestama ka sellega, et töö valmimise aeg sõltub kliendilt saadud tagasisidest ja selle kiirusest.

  Kui lepime teie projekti puhul kindla tähtaja siis võite olla kindlad, et teeme töö selleks ajaks valmis. Tähtaegadest kinni pidamine on meie jaoks oluline.

Disaini tasub investeerida

Disain mängib turunduses olulist rolli. Läbimõeldud loovlahendus aitab edastada sõnumeid selgelt ja mõjusalt. Näiteks reklaamplakatid, veebireklaamid ja sotsiaalmeedia postitused, mis on atraktiivsed ja hästi kujundatud, meelitavad rohkem tähelepanu ning suurendavad tõenäosust, et inimesed tooteid või teenuseid ostavad.

Graafiline disain on investeering

Graafiline disain on strateegiline investeering, mis soodustab tugeva brändi tekkimist. Kvaliteetne graafika kujundab teie ettevõtte identiteeti ja mainet. See omakorda loob pikaajalisi suhteid klientidega ning soodustab ettevõtte edu ja kasvu. Kui teil on vajamistahes graafilise disaini lahendust võta ühendust ja saame koos täpsemalt arutada.

Graafiline disain plakat