UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
UUS! Kuumaksu põhine disainiteenus
KodulehtFramer

Teade! Ametlik Frameri ekspert

Meie UI/UX disainer Tanel on esimesena Eestis ametlikult tunnustatud Frameri eksperdiks.

Kes on Frameri eksperdid?

Frameri eksperdid on kvalifitseeritud vabakutselised ja agentuurid, kes suudavad klientidele luua nende unistuste kodulehe. Kõik eksperdid on läbinud Frameri poolse kinnitusprotsessi ja nende oskused kodulehtede valmistamise kui Frameri kasutamise osas on kontrollitud. Valides oma veebilehe tegemiseks Frameri eksperdi, võite olla kindel, et töötate proffessionaaliga, kel on oskused ja teadmised, et luua kaasaegne ning unikaalne koduleht.

Mis kasu on sellest kliendile?

Frameri ekspertidel on ligipääs eksklusiivsele kogukonnale kus omavahel jagatakse kogemusi, arutatakse tehniliste lahenduste üle ja vajadusel aidatakse üksteist kodulehe projektide valmistamisel. Give digiagentuuris oleme alati tähelepanu pööranud uuendusliku tehnoloogia kasutamisele ja trendidest ees olemisele. Soovime pakkuda oma klientidele kaasaegseid ning silmapaistvaid digilahendusi. Ligipääs maailma tipptasemel ekspertidele aitab meie taset tõsta.

Eksperdi kogemus

Tanel on Give kaasasutaja ja vastutav loovprotsesside läbiviimise eest. Oma karjääri jooksul on ta disaininud kodulehti ning UI/UX lahendusi nii alustavatele startuppidele kui suurematele ettevõtetele Eestist ja üle maailma. Euroopa ning Ameerika klientidele lisaks on eksootilisemad projektid olnud Aafrikast, Austraaliast, Dubaist, Hiinast ja Saudi-Araabiast.

Tanelil on oskus arvestada erinevate kliendi sihtgruppide ja äri vajadustega ning arusaamine kuidas ühendada disain tehnoloogiaga. Teadmine kuidas internetibrauserid töötavad ja millised tehnilised lahendused kodulehe loomisel valida - see võimaldab luua unikaalseid ning hästi toimivaid veebilehti. Kui keerukamate lahenduste puhul ei saa ümber kodeerimisest, siis leiab Tanel, et just no-code kodulehtede valmistamise lahendused on ideaalsed enamike väike ja keskmise suurusega ettevõtete veebilehtede valmistamiseks. Oma oskuste kinnitamiseks on ta läbinud Webflow ekspertide eksami ja saanud oskusi kinnitava diplomi.

Taneli personaalse portfoolioga saate tutvuda www.weekendvisuals.com lisaks võib valitud UI/UX projektide disaini näidiseid leida https://dribbble.com/Weekendvisuals

Mis on Framer?

Framer on uuenduslik “no-code” platvorm, mis muudab kodulehtede tegemise lihtsamaks, kiiremaks ja lõbusamaks. Hea veebisait mitte ainult ei esinda ettevõtte brändi ja väärtusi, vaid pakub ka kasutajatele meeldivat ning intuitiivset kogemust. Hea disain ja kvaliteetne kasutajaliides aitavad luua usaldust, parandavad informatsiooni leitavust ja võimaldavad ettevõttel eristuda oma konkurentidest. Kasutades Frameri tarkvara saab kõike seda teha kiiremini ja mugavamalt. Framer pakub kvaliteetset kodulehe majutust, kiirust ja otsingumootorites leitavust. Lähemalt oleme Framerist kirjutanud artikli Framer❤️.

Soovite teistest erinevat kodulehte?

Kui hindate oma ettevõttes kvaliteetset ui/ux disaini ja vajate uut kodulehte või veebirakendust siis tasub lugeda meie

kodulehe valmistamise teenuse alt tööprotsessist lähemalt. Oleme üsna kindlad, et Frameriga saab teatud projektides teha mõistliku eelarvega ägeda kodulehe. Tasub kiirustada enne kui kõik teised ettevõtted selle huvitava tööriista leiavad. Lisaks kodulehtede valmistamisele saab Give aidata teid ka firmastiili loomise või graafilise disaini töödega.